Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie Warszawa 2017

2017-04-01 - 2017-04-02
Warszawa, Poland
Exhibitors: 47

Venue:
Real estate
Architecture and construction
Building and renovation
PGE Narodowy w pierwszy weekend kwietnia zamienił się w jedne z najbardziej popularnych targowisk w naszym kraju, który dotyczyły zakupów mieszkań oraz udzielania w tym celu kredytów mieszkaniowych. W trakcie 59 edycji targów mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE, które miały miejsce dokładnie pierwszego oraz drugiego kwietnia 2017 roku, czołowy organizator imprezy, MURATOR EXPO, bacznie śledził cały przebieg wydarzenia, ze szczególną uwagą na zmieniające się wymagania, a także preferencje swoich klientów. W tym celu została również przeprowadzona ankieta na zasadzie wywiadów bezpośrednich, a respondentów, którzy odwiedzili targi mieszkaniowe, pytano między innymi o to jakie czynniki biorą pod uwagę podczas zakupu wymarzonego mieszkania, sprawdzono ich znajomość marek i firm deweloperskich, a nawet o to jaki preferują stań wykończenia oraz planowany czas zakupu domu lub mieszkania. 
Nie ma wątpliwości, że Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to ogólnopolskie wydarzenie, na którym skupia się wiele znanych i szanowanych marek deweloperskich. W tym roku swoją obecnością zaszczycili między innymi: Bouygues Immobilier Polska, APM Development, Radius Projekt, Robyg, Soho Factory, Yareal, Marvipol, Port Praski, a także tacy doradcy kredytowi jak: Jacek Kur Doradcy Kredytowi, Negocjatornia, Zarządzanie i Pośrednictwo Magdalena Nikiel-Tucholska, Credits oraz Murator FINANSE. 
Dla zainteresowanych, którzy nie zdążyli na to niezwykle prestiżowe wydarzenie, warto wspomnieć, że kolejne Targi Mieszkaniowe pod tytułem Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędą się 9 i 10 września na warszawskim Torwarze.