Babski Dzień 2017

2017-02-28 - 2017-03-01
Warszawa, Poland
Exhibitors: 74

Venue:
Beauty and cosmetics
Recreation
Sport
Clothes and accessories
Babski Dzień to wyjątkowa impreza skierowana przede wszystkim do kobiet, ale również osób zainteresowanych tematyką zdrowego i satysfakcjonującego życia. Tegoroczna edycja miała miejsce 4 marca 2017 roku w Centrum EXPO XXI. Warszawa to idealne miejsce na tego typu targi, zrzeszające wiele branż i dziedzin.

Impreza została podzielona na kilka stref - sport i odżywianie, urodę i pielęgnację, modę oraz strefę medyczną. W ramach każdej z nich, w ciągu 7-godzinnego, intensywnego programu, można było wziąć udział w konkursach z nagrodami, wykładach, rozmowach i warsztatach, a także zwiedzić otwarte stoiska. Wśród prelegentów znaleźli się m. in. Jacek Santorski, Anna Czarnecka, Beata Tadla, Paulina Krupińska, Karolina i Maciej Szaciłło oraz Elżbieta Lange.

Istotnym elementem Babskiego Dnia są tematy medyczne i profilaktyczne. Wybierane do agendy tematy to najczęściej istotne zagadnienia dla każdej, nowoczesnej i zmierzającej do dobrego samopoczucia, kobiety. W tym roku szczególny nacisk położono na profilaktykę raka piersi, okolic intymnych, dietetykę, a także alergie pokarmowe. Ważnym elementem życia każdej matki i żony jest poczucie własnej wartości, samodzielność i dojrzałość - o tym również mówiono podczas szeregu warsztatów i prelekcji. Kropkę nad i postawiły warsztaty doboru biustonosza, warsztaty make up'u oraz szeroka gama zajęć sportowych. Na zwieńczenie targów, uczestnicy mogli wysłuchać koncertu Anity Lipnickiej.

Babski Dzień to wyjątkowo interesująca, bardzo różnorodna impreza na mapie Polski. Warto tam być, zarówno w formie gościa, jak i wystawcy.