Twój Dom 2017

2017-04-07 - 2017-04-09
Bielsko-Biała, Poland
Exhibitors: 151

Venue:
Real estate
Decoration and Interior
Building and renovation
W dniach 7-9 kwietnia 2017 roku W Bielsku-Białej już po raz 51. odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "Twój Dom". Odniosły one ogromny sukces. W tym roku zaprezentowało się ponad 240 wystawców z Polski, a także Czech, Austrii czy Słowacji. W porównaniu do poprzedniej edycji wzrosła także znacząco liczba odwiedzających. .
Targi "Twój Dom" organizowane są już od 26 lat. Cieszą się coraz większą popularnością. W tym roku ich dotychczasowa formuła została dodatkowo rozszerzona o nowe tematy i branże m.in. wyposażenie wnętrz czy aranżacje ogrodów. Poskutkowało to zwiększonym zainteresowaniem ze strony klientów planujących zmianę wystroju swojego mieszkania czy ogrodu. Wielu gości przybyło także ze Słowacji. Szczególnie oblegane były stoiska, gdzie prezentowano nowoczesne urządzenia i materiały budowlane.
Podczas tegorocznej edycji targów "Twój Dom" dużym zainteresowaniem cieszyły się ekspozycje prezentujące meble, a także artykuł dekoracyjne i akcesoria kuchenne. Prezentowane one były tradycyjnie już w ramach Strefy Dobrych Wnętrz. Na zewnątrz hali targowej znaleźć można było z kolei architekturę ogrodową, meble ogrodowe oraz ciekawe rośliny.
Impreza spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem z strony zwiedzających. Już planowana jest jej kolejna, tym razem jesienna edycja. W tym roku uczestnikom ułatwiono dostęp do zaawansowanych technologii oraz wyspecjalizowanych firm działających w branży budowlanej i wnętrzarskiej. W kolejnych latach ma być podobnie.