Wiatr i Woda 2017

2017-03-16 - 2017-03-19
Warszawa, Poland
Exhibitors: 261
AIRPLANES, BOATS
RECREATION
 Targi Wiatr i Woda po raz kolejny odbyły się w Warszawie, w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56. Ta marcowa impreza od lat przyciąga wystawców i miłośników sportów wodnych. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy. Na powierzchni 10 000 mkw spotkali się producenci i dystrybutorzy jednostek pływających i osprzętu żeglarskiego.  Licznie zgromadzona widownia mogła obejrzeć i dotknąć wspaniałe sylwetki i błyszczące burty jachtów, łodzi żeglarskich, łodzi motorowych, skuterów wodnych i kajaków. Targi Wiatr i Woda to też stałe miejsce ekspozycji dla firm wytwarzających osprzęt żeglarski, czyli wszystko to co potrzebne żeglarzowi, który nabył już łódź. Cała elektronika łodzi, wyposażenie, sprzęt nawigacyjny, asekuracyjny i ratunkowy. Ale też szkolenia,  odzież i akcesoria konieczne do przeżycia na łodzi czy jachcie. 
Targi Wiatr i Woda to również miejsce spotkań największych miłośników sportów wodnych. Dla nich przygotowano wykłady, prelekcje i spotkania z tymi, którzy swój pierwszy rejs mają od dawna za sobą. Do najciekawszych należało niewątpliwie spotkanie z holenderską żeglarką Laurą Dekker, która okrążyła samotnie świat mają zaledwie 15 lat. Chciała zrobić to o wiele wcześniej, ale musiała stoczyć batalię sądową z systemem opieki państwa, które nie chciało na to pozwolić. Przypadek Laury Dekker to kolejny gwóźdź do oceny systemu państwa opiekuńczego. 
Tegoroczna edycja Targów Wiatr i Woda jeszcze się nie kończy. W nowej odsłonie pojawi się w Gdyni , od 27 do 30 lipca. W naturalnym, wodnym środowisku i w wakacyjne atmosferze ponownie będzie można  podziwiać najpiękniejsze i najszybsze łodzie i jachty.
 

Gallery