Wiatr i Woda 2017

2017-03-16 - 2017-03-19
Warszawa, Poland
Exhibitors: 261
Airplanes, boats
Recreation
 Targi Wiatr i Woda po raz kolejny odbyły się w Warszawie, w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56. Ta marcowa impreza od lat przyciąga wystawców i miłośników sportów wodnych. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy. Na powierzchni 10 000 mkw spotkali się producenci i dystrybutorzy jednostek pływających i osprzętu żeglarskiego.  Licznie zgromadzona widownia mogła obejrzeć i dotknąć wspaniałe sylwetki i błyszczące burty jachtów, łodzi żeglarskich, łodzi motorowych, skuterów wodnych i kajaków. Targi Wiatr i Woda to też stałe miejsce ekspozycji dla firm wytwarzających osprzęt żeglarski, czyli wszystko to co potrzebne żeglarzowi, który nabył już łódź. Cała elektronika łodzi, wyposażenie, sprzęt nawigacyjny, asekuracyjny i ratunkowy. Ale też szkolenia,  odzież i akcesoria konieczne do przeżycia na łodzi czy jachcie. 
Targi Wiatr i Woda to również miejsce spotkań największych miłośników sportów wodnych. Dla nich przygotowano wykłady, prelekcje i spotkania z tymi, którzy swój pierwszy rejs mają od dawna za sobą. Do najciekawszych należało niewątpliwie spotkanie z holenderską żeglarką Laurą Dekker, która okrążyła samotnie świat mają zaledwie 15 lat. Chciała zrobić to o wiele wcześniej, ale musiała stoczyć batalię sądową z systemem opieki państwa, które nie chciało na to pozwolić. Przypadek Laury Dekker to kolejny gwóźdź do oceny systemu państwa opiekuńczego. 
Tegoroczna edycja Targów Wiatr i Woda jeszcze się nie kończy. W nowej odsłonie pojawi się w Gdyni , od 27 do 30 lipca. W naturalnym, wodnym środowisku i w wakacyjne atmosferze ponownie będzie można  podziwiać najpiękniejsze i najszybsze łodzie i jachty.
 

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery