KIELCE IFRE-EXPO & WORK SAFETY-EXPO 2017

2017-06-08 - 2017-06-10
Kielce, Poland
Exhibitors: 162
Download Application
SAFETY AND SECURITY
W dniach 8-10 czerwca bieżącego roku na terenie Targów Kielce odbyły się prestiżowe Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO. Tematyka imprezy była bardzo szeroka i objęła m.in. sprzęt ratowniczy i gaśniczy, wyposażenie ratownicze, lekarstwa pierwszej pomocy czy odzież dla służb specjalnych. Spora część stoisk poświęcona była również ratownictwu specjalistycznemu (wodnemu czy wysokogórskiemu).
Jak zawsze w czasie KIELCE IFRE-EXPO zaprezentowały się firmy z zakresu technicznego ratownictwa drogowego, kolejowego, wysokościowego czy górniczego. W czasie trwania imprezy można było się również zapoznać z systemami zabezpieczeń oraz elementami sygnalizacji pożaru. Zaprezentowały się liczne związki, firmy usługowe, organizacje, a także niektóre szkoły i ośrodki szkoleniowe.
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbyły się tradycyjnie równocześnie z Międzynarodowymi Targami Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO.
W czasie trwania targów na gości czekały również ciekawe szkolenia i konferencje. Odbył się m.in. warsztat na temat ochrony osobistej strażaka czy panel szkoleniowy "Kwalifikowana pierwsza pomoc". Poza tym podziwiać można było psy ratownicze w akcji podczas specjalnego pokazu. Ostatniego dnia odbył się także koncert orkiestr strażackich oraz zawody drużyn OSP. Wstęp na niektóre wydarzenia był całkowicie bezpłatny.

Gallery