Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie 2017

2017-05-11 - 2017-05-12
Kraków, Poland
Exhibitors: 134

Venue:
Expo Kraków

ul. Galicyjska 9,
31-586 Kraków Kraków, Poland

Infrastructure construction
Building and renovation
W dniach 11-12 maja 2017 roku w hali Expo Kraków odbyła się pierwsza edycja Małopolskich Targów Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji oraz Wyposażeniu Wnętrz. Była to okazja do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych. W czasie dwóch dni trwania imprezy klienci indywidualni i biznesowi mogli zapoznać się z ofertą ponad 150 wystawców z całego kraju.
Oczywiście Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji oraz Wyposażeniu Wnętrz nie mogły odbyć się bez ciekawych wydarzeń towarzyszących. Pierwszego dnia dużą popularnością cieszyły się darmowe warsztaty "BIM nie gryzie – warsztaty projektowania oraz modelowania w Vectorworks" prowadzone przez Roberta Szczepaniaka oraz wykład Anny Leśniak i Marii Miś - Ptak "Nie bój się architekta! – dlaczego warto zatrudnić architekta wnętrz?". Drugiego dnia z kolei wielu gości odwiedziło prezentację odnośnie budownictwa energooszczędnego oraz skanowania laserowego w budownictwie.
Pierwsza edycja Małopolskich Targów Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji oraz Wyposażeniu Wnętrz spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Dlatego też planowana jest już kolejna impreza. Całość odbyła się dzięki Europejskiemu Funduszowi Rozwoju Regionalnego. Patronat nad targami objął portal branży grzewczej ogrzewanie.info.pl, portal branży nieruchomości nieruchomosci.biz, Radio Kraków, portal branży styropianowej styropian.biz, znane czasopismo "Toto design", a także małopolski portal informacyjny wadowice24.pl.