LNE & SPA 2017

2017-04-01 - 2017-04-02
Kraków, Poland
Exhibitors: 196

Venue:
Beauty and cosmetics
Pharmaceutical
W dniach 1-2 kwietnia 2017 roku na terenie Expo Kraków przy ulicy Galicyjskiej odbył się 35. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA. Jak zwykle impreza cieszyła się ogromną popularnością ze strony wystawców i zwiedzających. Tym razem swoje stoiska otworzyło ponad 200 wystawców z szeroko rozumianej branży kosmetycznej i dermatologicznej.
W czasie trwania targów LNE & SPA zorganizowanych zostało wiele seminariów i konferencji m.in. w temacie trychologii czy aktualnych trendów kosmetycznych. Zaprezentowano również wiele nowości w dziedzinie makijażu. Jednym z głównych gości imprezy był tym razem uznany lekarz medycyny estetycznej, autor blisko 100 artykułów medycznych i ekspert telewizyjny dr. Bartosz Pawlikowski. Poprowadził wykład "Laserowy recufacing w terapiach anti-aging", który spotkał się ze sporym zainteresowaniem odwiedzających tegoroczne targi.
Już po raz trzeci w czasie Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & SPA wyróżniono produkty, które według jury wnoszą do branży beauty nową jakość. Spośród setek zgłoszonych preparatów i rozwiązań dla gabinetów kosmetycznych wybrano 21 najbardziej innowacyjnych. Zostały one zaprezentowane w Galerii Innowacji, która podczas każdej edycji cieszy się dużym powodzeniem. Wręczenie nagród odbyło się w czasie kongresu na sali konferencyjnej Bratysława.
Wiosenna edycja targów kosmetycznych LNE & SPA tradycyjnie już cieszyła się dużą popularnością. Już planowana jest więc jej kolejna, tym razem jesienna edycja.