Moto Session 2017

2017-04-01 - 2017-04-02
Lublin, Poland
Exhibitors: 71

Venue:
Cars, motorcycles, bicycles
Parts
To było prawdziwe święto dla wszystkich fanów motoryzacji. Przez 14 godzin osoby z całej Polski uczestniczyły w Moto session 2017. Jak podali organizatorzy, impreza – która w tym roku miała miejsce w w Lublinie w dniach 1-2 kwietnia – gościła ponad 12000 uczestników.Tegoroczne targi Moto session 2017 były wyjątkowe. Choćby dlatego, że brało w nich udział aż 70 różnych wystawców, którzy zaprezentowali 300 rozmaitych pojazdów. Nic więc dziwnego, że każdy uczestnik tej imprezy był w pełni usatysfakcjonowany.

Lublin długo nie zapomni tego wydarzenia. Trzeba podkreślić, że na targach uczestnicy mogli oglądać wiele nowości od dealerów samochodowych. Swoje najnowsze modele zaprezentowały takie marki jak choćby Lexus RX 450H, Renault Scenic, Ford Mondeo ST Line, Honda Civic czy Kia Sportage.

Na targach Moto Session nie zabrakło też samochodów klasy premium. Wszyscy, którzy przybyli do Lublina mogli z bliska zobaczyć takie motoryzacyjne perełki jak McLaren 650s, Ferrari 430, Aston Martin DB9 czy Dodge Viper GTS.

Atrakcji nie brakowało także w strefie Motorsport. Uczestnicy kwietniowych targów mieli do czynienia z takimi pojazdami jak choćby Nissan GTR o mocy 1500 KM, Nissan 370Z Nismo, Ford Escort Cosworth, Honda Civic Type-R, Datsun 240Z czy Nissan S15 Drift.

Targi Moto session 2017 zaprezentowały nie tylko nowoczesne samochody. Fani klasyki też mogli znaleźć coś dla siebie. Każdy miał sposobność przyjrzeć się takim zabytkowym pojazdem, jak między innymi Volkswagenowi Garbusowi. Na zwiedzających czekały też takie atrakcje jak akrobacje na motocyklu czy pokazy driftu. Uczestnicy na pewno miło wspominają także pokaz oklejania najnowszego Audi A5 Sportback.

Wydarzenie zakończył kontrolowany pokaz wyścigów wraków. Fani nie narzekali też na brak znanych osobistości ze świata sportu. Najbardziej obleganą osobą był Jakub Piątek, który może pochwalić się uczestnictwem między innymi w Rajdzie Dakar.