LUBDOM & LUBDREW & Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2017

2017-03-24 - 2017-03-26
Lublin, Poland
Exhibitors: 170
BUILDING AND RENOVATION
ARCHITECTURE AND CONSTRUCTION
W dniach 24-26 marca na terenie Targów Lublin odbyły się kolejne już Targi Mieszkań i Nieruchomości, Targi Obróbki Drewna, Technologii i Komponentów dla Meblarstwa LUBDREW oraz Targi Budowlane LUBDOM. W czasie trwania imprezy zaprezentowało się niemal 200 wystawców.
W czasie tegorocznej edycji LUBDREW, LUBDOM oraz Targów Mieszkań i Nieruchomości dużą popularnością cieszył się Salon Narzędziowy ASMET, gdzie można było przetestować różnego rodzaju narzędzia budowlane. Ponadto na zwiedzających czekały liczne pokazy oraz konkurs sztuki zduńskiej, w którym wzięły udział cztery zespoły z terenu Lubelszczyzny. Na najmłodszych czekał natomiast dobrze wyposażony plac zabaw. Z myślą o nich zorganizowano również budowę średniowiecznego miasta z drewnianych klocków.
Tradycyjnie już Targi Mieszkań i Nieruchomości oraz targi LUBDOM i LUBDREW były połączone z licznymi szkoleniami i konferencjami tematycznymi. Drugiego dnia trwania imprezy wręczone zostały nagrody dla laureatów Olimpiady Budowlanej "Buduj z pasją". Wzięła w nim udział Dyrektor Departamentu Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Ministerstwa Edukacji Narodowej Jadwiga Parada.
Jak zawsze nieodłącznym elementem imprezy był konkurs targowy. Wręczono nagrody w kategorii "Produkt roku" oraz "Forma Promocji Targowej". Produktem roku ogłoszono tym razem NoEM Electro Protector firmy Dobra Cena Sp. z o.o. Z kolei nagrodę za formę promocji otrzymała firma METAL-TECHNIKA. Targi w czasie trzech dni odwiedziło ponad 8000 gości. Już planowana jest ich kolejna edycja.

Gallery