RODZICE I DZIECIAKI & RODZINA BIO-EKO-FIT & ExpoURODA 2017

2017-05-27 - 2017-05-28
Sosnowiec, Poland
Exhibitors: 91

Venue:
Education and training
Goods for children
27 i 28 maja 2017 roku w Sosnowcu odbywały się targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek "RODZICE I DZIECIAKI". Była to druga edycja tego wydarzenia. Targi mieściły się na około 1000 metrach kwadratowych, na których swoje stoiska rozłożyło blisko 90 wystawców, targom towarzyszyło ponad 80 wydarzeń tematycznych. Na targach RODZICE I DZIECIAKI pojawiło się ponad 2000 dzieci i rodziców. Na zwiedzających czekały atrakcje oraz oferta wielu firm.

Wystawcami byli przede wszystkim producenci i dystrybutorzy zabawek, gier planszowych i edukacyjnych a także akcesoriów dla najmłodszych dzieci, obuwia i odzieży. Można było zapoznać się z ofertą kierowaną dla przyszłych mam - akcesoriami, wózkami, nosidełkami. Oprócz tego swoje usługi prezentowali fotografowie, masażyści dziecięcy a także organizatorzy przyjęć urodzinowych dla najmłodszych pociech.

Rodzice mieli możliwość wziąć udział w ciekawych prelekcjach na temat macierzyństwa oraz skorzystać z porad fachowców i specjalistów, między innymi dietetyka czy psychologa i logopedy. Ponad to można było wypróbować ćwiczeń relaksacyjnych - jogi dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi.
Nie zabrakło też zajęć dla dzieci. Przygotowano warsztaty z LEGO oraz LEGO DUPLO, zajęcia plastyczne i krawickie, eksperymenty fizyczne i chemiczne, spotkania z iluzjonistą, a także warsztaty aktorskie oraz teatralne.

Targi odwiedzili też wystawcy zdrowej i ekologicznej naturalnej żywności co w doskonały sposób dopełniło tematykę spotkania w Expo Silesia.