MOTO SHOW KRAKÓW 2017

2017-05-20 - 2017-05-21
Kraków, Poland
Exhibitors: 98

Venue:
Cars, motorcycles, bicycles
Parts
W dniach 20-21 maja w centrum wystawienniczym EXPO Kraków odbyła się czwarta edycja targów Moto Show. W tym roku przez dwa dni imprezy wzięło w nich udział około 28 tysięcy zwiedzających. Tym razem oprócz stuningowanych samochodów, podziwiać można było pojazdy latające czy pływające. W specjalnej strefie znajdowały się też samochody specjalistyczne. Gościem specjalnym targów był Mariusz Pudzianowski.

Tegoroczna edycja targów Moto Show przyniosła wiele nowości. Podziwiać można było m.in. najnowszego Jeepa Grand Cherokee, Skodę Kodiaq, Opla Insignię czy elektryczny model IONIQ. Nie zabrakło również samochodu roku 2017 Peugeota 5008 oraz aut hybrydowych z fabryki BMW.  Największym zainteresowaniem cieszył się jednak pojazd terenowy SPORTSMAN XP 1000 ATV firmy Polaris o mocy 900 KM. Gościem specjalnym Moto Show tym razem był były strongman  Mariusz Pudzianowski, który na Scenie Moto Show opowiadał o swojej kolekcji aut oraz pasji motoryzacyjnej. Towarzyszyła mu  Karolina Pilarczyk oraz znany rajdowiec Jan Chmielewski.

Organizatorzy w tym roku postanowili nieco rozszerzyć formułę targów wzbogacając ją m.in. o auta specjalistyczne - transportowe, przystosowane do działalności gastronomicznej czy kampery. Jak zawsze z dużym zainteresowaniem spotkał się pokaz driftu odbywający się w specjalnej Strefie Pokazów w wykonaniu zawodników z serii Drift Open. O swojej przygodzie z dryftingiem chętnie opowiadała królowa polskiego driftu i jedyna licencjonowana drifterka w kraju Karolina Pilarczyk.