MOBILE-IT 2017

2017-02-22 - 2017-02-23
Kraków, Poland
Exhibitors: 60

Venue:
Research and development
Electronics
Computers and software
Telecommunication
W dniach 22-23 lutego w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbyła się czwarta już edycja Targów Mobile-IT. To jedyne wydarzenie w Polsce, podczas którego spotykają się eksperci z branży IT, mobile oraz e-commerce. W czasie ich trwania, jak zawsze, można było zapoznać się z najnowszymi urządzeniami mobilnymi oraz narzędziami marketingowo-biznesowymi.

Podczas tegorocznej edycji Targów Mobile-IT zaprezentowało się ponad 60 wystawców, zarówno z kraju, jak i zagranicy. Odwiedzający mogli przetestować na stoiskach najnowsze technologie na żywo. Dużą popularnością cieszyła się przede wszystkim przestrzeń VR. Zainteresowanie wzbudziło także urządzenie zaprojektowane z myślą o najmłodszych programistach - Photon, a więc niewielki robot komunikujący się z dziećmi za pomocą aplikacji mobilnej.

Równocześnie z częścią ekspozycyjną Targów Mobile-IT odbywały się liczne prelekcje w ramach warsztatów workShops oraz konferencji Mobile-IT. Eksperci dzielili się ze słuchaczami wiedzą z zakresu skutecznego e-mail marketingu czy bezpieczeństwa w sieci. Dużym zainteresowaniem cieszyły się m.in. darmowe warsztaty dla osób tworzących społeczności startupowe oraz warsztaty tworzenia aplikacji mobilnych.

Patronat nad imprezą targową objął m.in. Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, a także TVP Kraków, RMF MAXXX, Interia.pl, Izba Gospodarki Elektronicznej, Magazyn Online Marketing czy StartUp Magazine. Już planowana jest kolejna edycja imprezy.