KIELCE BIKE-EXPO 2017

2017-09-21 - 2017-09-23
Kielce, Poland
Exhibitors: 247
Download application
Venue:
Cars, motorcycles, bicycles
W dniach 21-23 września na terenie Targów Kielce już po raz ósmy odbędą się Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo. To wydarzenie, na które z niecierpliwością czeka cała branża rowerowa. Jak zwykle nie zabraknie nowoczesnego sprzętu i nowości rynkowych. W tym roku impreza zapowiada się rekordowo.
Jak co roku Kielce Bike-Expo odwiedzą goście z całego świata. Zaprezentuje się niemal 250 wystawców z 12 krajów m.in. z Chin, Czech, Holandii, Niemiec, Pakistanu, Tajwanu, Włoch czy Wielkiej Brytanii. Łączna ekspozycja zajmie 11 tysięcy metrów kwadratowych, a więc 7 hal ośrodka wystawienniczo-kongresowego w Kielcach.
Targi Kielce Bike-Expo to najważniejszy event w całej Europie  Środkowo-Wschodniej skierowany do producentów oraz dystrybutorów sprzętu rowerowego. Dwa pierwsze dni targów mają mieć charakter B2B,  a trzeci przeznaczony jest dla miłośników rowerów. W ramach imprezy pokazane zostaną nowatorskie rozwiązania. Poza tym spotkać można będzie największe gwiazdy światowego kolarstwa. W tym roku w Kielcach pojawi się medalistka olimpijska Maja Włoszczowska.
Po raz kolejny w ramach targów odbędzie się organizowany przez Grabek Promotion Maraton Kielce Bike Expo. Zaplanowano również  bieg Kielce Expo Run i konferencję triathlonową Tri Bike Expo. Jej gośćmi mają być m.in. aktor Kuba Wesołowski i Marcin Konieczny. Nowością będą też spotkania z uczestnikami wyjątkowych wypraw rowerowych. Porozmawiać będzie można z trzykrotnym rekordzistą Księgi Guinnessa Valerjanem Romanowskim czy znaną dziennikarką Dorotą Chojnowską.
Map under development.