DUB IT! & TUNING & MOTORSPORT 2017

2017-07-01 - 2017-07-02
Kielce, Poland
Exhibitors: 33

Venue:
Cars, motorcycles, bicycles
Parts
W dniach 1-2 lipca 2017 na terenie Targów Kielce odbył się już po raz szósty DUB IT! Tuning Festiwal. Jak zwykle na odwiedzających czekały pełne emocji pokazy driftu, pokaz tuningowanych modeli aut oraz kaskaderskie popisy najlepszych motocyklistów z Polski i zagranicy. W tym roku zaprezentowało się aż 250 projektów tuningowych samochodów. Poza tym goście zobaczyli kilkadziesiąt modeli zabytkowych (youngtimerów).
Tegoroczny Tuning Festiwal DUB IT! zyskał ambasadora w osobie Wojtka "Siemanko" Chuchały, Rajdowego Mistrza Polski 2014, Rajdowego Mistrza Europy ERC2 2016 oraz instruktora Szkoły Jazdy Subaru czy SJS Driving Academy. W strefie luksusowej odwiedzający event mogli zobaczyć i sfotografować się z luksusowymi samochodami m.in. Maserati Quattroporte, Carrerą S Porsche, Ferrari 430 czy Lamborghini Huracan LP610-4. Oczywiście nie zabraknie też modeli klasycznych - Poloneza, Syreny czy niezapomnianego Fiata 125p.
Tradycyjnie już w czasie festiwalu DUB IT! odbyły się widowiskowe pokazy driftu, a więc jazdy w kontrolowanym poślizgu. "Drift Battle" przygotowane zostało jednak w nietypowej formule. Zawodnicy przez 2 dni trwania imprezy jeździli i zbierali punkty za styl i jakość jazdy. Oprócz tego zwiedzający czekali na pokazy driftowe w parach - "Drift Taxi". Najodważniejsze osoby mogły zasiąść na miejscu pasażera i poczuć moc samochodu na własnej skórze. Wszystko odbyło się oczywiście pod okiem doświadczonych instruktorów, w specjalnie do tego celu przygotowanych samochodach.