NECROEXPO 2017

2017-06-02 - 2017-06-04
Kielce, Poland
Exhibitors: 106

Venue:
Kielce Fairground

Zakladowa 1
25-672 Kielce Kielce, Poland

Religion and philosophy
W dniach 2-4 czerwca na terenie Targów Kielce odbyły się VII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Jak zawsze były okazją do przekonania się, że branża pogrzebowa to już nie tylko trumny i kamienne nagrobki.
Targi NECROEXPO organizowane są już od roku 2005. Każda edycja spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. W tym roku również zaprezentowało się ponad 100 wystawców z całego świata. To najważniejsze tego typu wydarzenie w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycyjnie już w czasie trwania imprezy można było zapoznać się z szeroką ofertą usług pogrzebowych, od organizacji pogrzebu, poprzez wybór nagrobka, aż po usługi z zakresu florystyki funeralnej.

NECROEXPO to wspólny pomysł Targów Kielce oraz Polskiej Izby Pogrzebowej. W tym roku można było zapoznać się z niezwykle szeroką ofertą karawanów największych światowych marek (Mercedes, Fiat, Peugeot, Ford czy Citroen). Jak zawsze targom towarzyszyła największa w kraju Giełda Używanych Karawanów i Melexów. Poza tym w ramach NECROEXPO odbył się Salon Świec i Zniczy. Oprócz tego program targów obejmował także branżowe szkolenia z zakresu tanatokosmetyki, florystyki czy marketingu funeralnego.

Każdego roku w czasie targów pogrzebowych przyznawana jest nagroda Feniksa. To wyróżnienie dla osób, organizacji i przedsiębiorstw, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju branży pogrzebowej i promują pozytywny wizerunek całej branży w kraju i poza jego granicami. Każdorazowo przyznawana jest tylko jedna taka nagroda.