PLASTPOL 2017

2017-05-23 - 2017-05-26
Kielce, Poland
Exhibitors: 776
Download application
Venue:
Plastics and rubber products
Production machines
XXI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to jedno z ważniejszych wydarzeń branży przetwórstwa, organizowanych na terenie Polski. Przez cztery dni targów, od 23 do 26.05.2017r. przez Kielce ExpoCity przetoczyły się setki najlepszych producentów, dystrybutorów oraz odbiorców wyrobów plastikowych i gumowych. Podczas targów PLASTPOL uczestnicy mogli bliżej poznać branżę od maszyn i specjalistycznych linii produkcyjnych, przez granulaty i pozostałe komponenty, aż do innowacyjnych technologii recyklingu.
Targi PLASTPOL to najlepszy sposób by poznać:

- maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych;
- opakowania i wzornictwo;
- recykling tworzyw sztucznych;
- najnowsze technologie.

Jednak PLASTPOL 2017 to coś więcej niż zwykłe targi. Podczas wydarzenia zwiedzający oraz wystawcy mieli mozliwość uczestniczyć w licznych seminariach, konferencjach i spotkaniach branżowych, które pozwoliły im poznać najnowsze technologie wytwarzania tworzyw sztucznych. Dzięki współpracy z Fundacją PlasticsEurope Polska  uczestnicy mogli zobaczyć najnowsze wyniki badań dotyczących branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i Europie, a swoją wiedzę uczestnicy mogli sprawdzić podczas organizowanego przez PLASTPOL konkursu wiedzy Omniplast.
W zeszłym roku Kieleckie targi odwiedziło przeszło 18 000 specjalistów z różnych zakątków świata. W tym roku swoje zainteresowanie uczestnictwem w wydarzeniu ogłosiły liczne przedsiębiorstwa m.in. z Niemiec, Austrii, Tajwanu, USA, Chin i Japonii sprawiając, że Kieleckie targi PLASTPOL 2017 po raz kolejny obroniły tytuł największej wystawy branży tworzyw sztucznych w Polsce i Europie Wschodniej.