AUTOSTRADA-POLSKA & MASZBUD & ROTRA & TRAFFIC-EXPO - TIL & EUROPARKING 2017

2017-05-09 - 2017-05-11
Kielce, Poland
Exhibitors: 274
Download application
Venue:
Kielce Fairground

Zakladowa 1
25-672 Kielce Kielce, Poland

Infrastructure construction
Materials and equipment
W dniach 9-11 maja na terenie Targów Kielce odbyły się już 23. Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. To największe wydarzenie targowe w tej branży w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Jak zawsze nie zabrakło nowoczesnego sprzętu oraz prezentacji materiałów przeznaczonych do budowy dróg i autostrad.

Tradycyjnie już w czasie trwania targów AUTOSTRADA-POLSKA można było zapoznać się z innowacyjnymi produktami, a także szeroką ofertą usług. Były one prezentowane przez kilkaset wystawców z Polski i nie tylko. Odbyły się premiery kilku urządzeń budowlanych, pokazy dynamiczne oraz prelekcje i szkolenia tematyczne. Targi odbyły się równocześnie z licznymi debatami i konferencjami dotyczącymi oczywiście branży drogowej. Odbyła się m.in. konferencja odnośnie Białej Księgi Drogownictwa, która miała miejsce w roku ubiegłym. Poza tym na tegorocznych spotkaniach dyskutowano przede wszystkim o innowacjach w budownictwie.Odbył się też Salon Kruszyw i Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTERS.

Każdego roku w czasie targów AUTOSTRADA-POLSKA na 30 tysiącach metrów kwadratowych w Kielcach prezentuje się około 450 firm z kilkunastu krajów świata. Wśród nich nie brak przedstawicieli Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Kanady, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Targi cieszą się ogromną popularnością. Tylko w roku 2016 odwiedziło je 14 tysięcy osób, w tym Minister Infrastruktury i Budownictwa czy Marszałek Senatu RP. W tym roku było podobnie.