KIDS' TIME 2017

2017-02-23 - 2017-02-25
Kielce, Poland
Exhibitors: 470
Download Application
GOODS FOR CHILDREN
DECORATION AND INTERIOR
CLOTHES AND ACCESSORIES
W świecie dziecka, czyli Kids Time!

Najmodniejsze wózki dziecięce, różnorodne foteliki samochodowe, setki zabawek, mebli i ubrań dla dzieci wypełniały od 23 do 25 lutego liczącą 1600 m² powierzchnię kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego! Najlepszą okazją, która mogła zgromadzić na kieleckich targach prawie 7000 osób są, jak co roku, Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, które odbyły się już po raz ósmy!

Wyjątkowa edycja KIDS’ TIME

W bieżącym roku targi zgromadziły przedstawicieli 474 krajów z całego świata, m.in. z Belgii, Hiszpanii, Chin, Chorwacji, Czechy, Niemiec, USA, Turcji i Polski. Przybyli także znani z mediów: aktor Marcin Mroczek, dziennikarka Beata Sadowska oraz znany z TVN fizjoterapeuta dziecięcy – Paweł Zawitkowski, którzy jako rodzice wypowiadali się na temat bezpieczeństwa produktów dla dzieci. Nie zabrakło też blogerek parentingowych, które KIDS’ TIME traktują jako okazję do nawiązania nowych współpracy, a przede wszystkim do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży produktów dla dzieci.

Bezpieczny, znaczy dla dziecka

Różnorodność produktów prezentowanych na kieleckich targach zapierała dech w piersiach. Zwiedzający z uwagą zapoznali się z ofertą producentów z 17 krajów świata! Ogromne zainteresowanie wzbudziła również konferencja poświęcona głównym trendom na rynku artykułów dziecięcych, tendencjom zakupowym i kwestiom bezpieczeństwa dzieci.

Tegoroczne KIDS’ TIME dowiodły, że troska producentów o bezpieczeństwo zabawek, ubrań i akcesoriów dla dzieci jest wartością priorytetową!

Gallery