ECOTIME 2017

2017-04-08 - 2017-04-09
Kielce, Poland
Exhibitors: 85

Venue:
Environment protection
Gifts and crafts
Beauty and cosmetics
Sukces targów, jakie odbyły się 8 i 9 kwietnia 2017 w Kielcach to najlepsza wskazówka, jak dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie ekologia. To więcej niż moda, to zataczający coraz szersze kręgi trend. Jest on wynikiem coraz większej świadomości kupujących oraz sprzedających różne produkty. W czasie VI Targów Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych ECOTIME mogli się spotkać jedni i drudzy, ci, którzy postawili na ekologię. Na licznych stoiskach prezentowało swoje artykuły prawie sto firm. Odwiedzających i kupujących było o wiele więcej.

Można było zapoznawać się z ofertą zdrowych i naturalnych produktów, spróbować ich i kupić to, co uznało się za szczególnie wartościowe i przydatne. Do zakupów podczas ECOTIME zachęcały atrakcyjne ceny. W te dwa dni Kielce stały się doskonałym miejscem spotkań dla dostawców takich artykułów, odbiorców oraz dla osób chcących nawiązać współpracę handlową. Ekologiczne Targi Kielce dały także możliwość zdobycia cennych informacji na tematy związane z produktami naturalnymi i ze zdrowiem. Wystąpienia ekspertów, debaty, przyznawanie nagród i wyróżnień uczyniło ECOTIME jeszcze bardziej atrakcyjną oraz wartościową imprezą ekologiczną.

Warto było na nią przybyć już dla samych stoisk targowych. Organizatorom udało się zgromadzić na obszarze wystawowym bardzo bogaty wybór produktów. Wiele firm wykorzystało możliwość, by w czasie tak prestiżowej imprezy, jak Targi Kielce, móc się wypromować. Kilka z nich otrzymało nagrody od organizatorów. Był medal za chleb żytni i trzy wyróżnienia w kategoriach: smak, jakość oraz funkcjonalność.