VETMEDICA 2017

2017-04-22 - 2017-04-23
Łódź, Poland
Exhibitors: 76

Venue:
Breeding
Food and beverages
VETMEDICA, czyli Targi Medycyny Weterynaryjnej po raz 13 odbyły się w łódzkiej Hali Expo. W tegorocznej edycji targów VETMEDICA , które odbyły się w dniach 22-23 kwietnia wzięło udział 76 wystawców z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, i Tajwanu. VETMEDICA to targi branżowe prezentujące specjalistyczną ofertę wyposażenia lecznic weterynaryjnych, urządzeń do pracy weterynarza w terenie, sprzętu rehabilitacyjnego, a ponadto ogromną ofertę produktów farmaceutycznych dla zwierząt, wydawnictw poświęconych tematowi świata zwierząt .

Obok targów VETMEDICA, równolegle z nimi odbył się po raz siódmy Kongres Praktyki Weterynaryjnej Vetforum. Vetforum to miejsce wymiany poglądów specjalistów i praktyków w dziedzinie weterynarii z całego świata. W tym roku organizatorzy przygotowali szereg konferencji i warsztatów poświęconych chorobom onkologicznym dotykającym małe zwierzęta, problemom w rozrodzie koni, a także problemom zdrowia świń. Część spotkań poświęcono sposobom diagnozowania zwierząt egzotycznych.

VETMEDICA odwiedziło ponad 1400 weterynarzy. Z myślą o nich organizatorzy przygotowali program szkoleń poświęconych budowaniu marki lecznicy przeznaczonej do opieki medycznej nad zwierzętami.

Zaproszenie do udziału w Kongresie i Targach przyjęli specjaliści, autorytety światowe w dziedzinie hematologii, onkologii i patologii zwierząt . VETMEDICA to miejsce corocznych spotkań studentów weterynarii i wybitnych naukowców w dziedzinie weterynarii. To niepowtarzalna okazja szerokiego spojrzenia na tę dziedzinę nauki z punktu widzenia nauki i praktyki.