RemaDays Warsaw 2017

2017-02-15 - 2017-02-17
Nadarzyn, Poland
Exhibitors: 735

Venue:
Marketing and sales
Publishing and printing industry
Media and advertising
W dniach 15-17 lutego bieżącego roku odbyła się już 13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Przez trzy dni trwania imprezy zaprezentowało się na niej ponad 760 wystawców, w tym blisko 100 z zagranicy. Centrum targowe odwiedziło przeszło 21 tysięcy osób.

Na odwiedzających czekały na bezpłatne autobusy oraz kilka tysięcy miejsc postojowych. Do ich dyspozycji było również 19 stref wypoczynkowo-gastronomicznych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa RELAX ZONE, gdzie można było wypić kawę i skorzystać z darmowego Internetu. Równolegle odbywały się ciekawe wykłady w ramach RemaCongress. W tym roku uczestnicy RemaDays mogli posłuchać m.in. profesora Leszka Balcerowicza oraz Torstena Jansonna, założyciela New Wave Group. Wiele prelekcji było całkowicie bezpłatnych.

Jak co roku przyznano także liczne nagrody w ramach Korony Reklamy. Nagrodzone zostały najlepsze firmy w takich sektorach branżowych jak PrintShow, TechnologyPark, GiftsWorld czy Out&InDoorSystems. W ten sposób wyróżniono np. Wilk Elektronik S.A., Asgard Sp. z o.o., Tent Grupan Sp. z o.o. czy AGAWA.PL Sp. z o.o. Oprócz tego przyznano też nagrody The Prize for Innovations. Na gości czekały natomiast konkursy oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Na zakończenie RemaDays w czasie śniadania biznesowego wyróżnieni zostali przedstawiciele przedsiębiorstw wybranych przez gości. Odwiedzający przez dwa dni trwania targów głosowali bowiem na najlepszy gadżet reklamowy oraz wyróżniający się katalog.