RetailShow 2016

2016-11-16 - 2016-11-17
Warszawa, Poland
Exhibitors: 132
EQUIPMENT FOR INDUSTRY
W dniach 16-17 listopada w warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się siódma edycja Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow. To największa w Polsce impreza o charakterze b2b skierowana do sektora retail.
Jak co roku podczas RetailShow zaprezentowało się niemal 200 firm z Polski i zagranicy z zakresu projektowania sklepów, mebli, kas fiskalnych, wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi czy systemów zabezpieczeń i ochrony. Tradycyjnie już zbudowano też wyjątkowy Model Sklepowy - The Perfect Store, w którym można było podejrzeć najnowsze trendy projektowania praz porównać ze sobą najnowocześniejsze urządzenia i wyposażenia dla handlu.
Jak zwykle targom RetailShow towarzyszyła konferencja Retail Congress oraz liczne prezentacje i warsztaty w Retail Innovations Theatre. Podczas RetailShow Afterparty wręczono nagrody w konkursie Innowacje Handlu i Best Shop Concept. Wszystkie te wydarzenia towarzyszące były doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń.
Patronat medialny nad RetailShow objęli tym razem "Poradnik handlowca", "Handel w praktyce", "Euromonitor International", Interia.pl, czasopismo "Logistyka", Przeglądhandlowy.pl, portallogistyczny.com, "Moda w Polsce", czasopismo oświetleniowe "Lux", czasopismo "Zabezpieczenia" czy Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych. Partnerami technologicznymi byli Pepper Film, Simple Frame oraz Magnes.pl.
Już w tym momencie planowana jest kolejna edycja Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow. Odbędzie się ona w listopadzie 2017 roku.

Gallery