GREENPOWER 2017

2017-05-23 - 2017-05-25
Poznań, Poland
Exhibitors: 49
Energetics
Renewable energy sources
Waste management
Water, sewage industry
Targi Greenpower odbyły się od 23 do 25 maja 2017 w Poznaniu. Zgromadziły szereg wystawców z całego świata, warto wspomnieć tutaj chociażby o obecności ponad 150 firm: z Polski, Niemiec, Grecji, Szwecji czy też nawet odległych Chin. Partnerem Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej została firma ENEA S.A. Całość obfitowała w wymianę wiedzy oraz doświadczeń z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.
Greenpower to szereg wydarzeń konferencyjnych, obecność stanowisk branżowych, ale także i praktyczne podejście do sprawy energetyki. W 2017 roku dużym zainteresowaniem cieszyło się zwłaszcza stanowisko Tesli, która przedstawiła na targach nowy pojazd wykorzystujący napęd elektryczny. Oprócz samych samochodów, uczestnicy targów mieli także przyjemność zobaczenia stacji ładowania aut z napędem elektrycznym czy też wielu nowinek z branży OZE. Wszystko to pod okiem specjalistów z branży, którzy z chęcią służyli pomocą i odpowiadali na nurtujące pytania.
Przyznano także złote medale targów Greenpower. W 2017 roku zaszczyt ich otrzymania przypadł pomysłowi innowacyjnego systemu grzewczego połączonego z zasilaniem budynku (firmy PV ENERGIA Polska) a także idei efektywnego zarządzania energią elektryczną przy pomocy Fronius Ohm Pilota (technologii austriackiej firmy Fronius International GmbH).
Całe wydarzenie, jak co roku przyciągnęło całą rzeszę zainteresowanych ,,zieloną energią’’. Jak widać, temat OZE nadal należy do popularnych a ilość wystawców i nowych pomysłów pokazuje, że jest również perspektywiczny. Szacuje się, że w targach udział wzięło ponad 5500 profesjonalistów z zakresu energetyki odnawialnej.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery