BUDMA 2017

2017-02-07 - 2017-02-10
Poznań, Poland
Exhibitors: 760
Building and renovation
Architecture and construction
Materials and equipment
W dniach 7-10 lutego bieżącego roku w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W czasie czterech dni trwania imprezy zaprezentowało się ponad 800 firm. Odwiedzający mogli zapoznać się z kilkuset nowościami rynkowymi. Po raz pierwszy miał miejsce natomiast Klub Premier BUDMA.

W czasie tegorocznych targów BUDMA aż 29 produktów otrzymało prestiżowe wyróżnienie w postaci Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. To nagroda za innowacyjność, wartość użytkową oraz stopień zaawansowania technologicznego. Imprezę w ciągu 4 dni odwiedziło kilka tysięcy osób z ponad 40 krajów. 400 kupców z największych sieci handlowych wzięło udział w specjalnie przygotowanym na tę okazję Programie Hosted Buyers. Eksperci i specjaliści wygłosili około 100 prelekcji na wielu konferencjach, seminariach oraz prezentacjach.

Z kolei w czasie zmagań fachowców z zakresu budownictwa wyłonieni zostali nowi Mistrzowie Polski. Pobity został również Rekord Polski w montażu okna dachowego. Na gości targowych czekały liczne konkursy z nagrodami. Tegoroczna edycja targów BUDMA została objęta patronatem medialnym m.in. Ogólnopolskiego Kwartalnika Kominkowego "Świat Kominków", Gazety Przemysłu Drzewnego " GPD", kwartalnika "Wokół płytek ceramicznych", portalu budowlanego budnet.pl czy miesięcznika naukowo-technicznego " Napędy i sterowanie". Już planowana jest już kolejna edycja BUDMY. Odbędzie się ona w dniach 31 stycznia - 2 lutego przyszłego roku na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Gallery