Targi eHandlu 2016

2016-11-09 - 2016-11-09
Warszawa, Poland
Exhibitors: 125

Venue:
Marketing and sales
Branża ecommerce rozwija się dynamicznie. Angażują się w nią również firmy o coraz bardziej zróżnicowanym profilu. Można było się o tym przekonać na XI targach eHandlu w Warszawie. Impreza odbyła się 9 listopada 2016 roku i przyciągnęła nie tylko przedsiębiorców, związanych z handlem internetowym, ale również szerokie grono pasjonatów oraz osób zainteresowanych branżowymi nowinkami. W sumie targi eHandlu odwiedziło około 4 tysięcy osób.

Swoją ofertę zaprezentowały między innymi firmy prowadzące sprzedaż przez internet, podmioty zajmujące się marketingiem, płatnościami online, ale również transportem. W sumie targi eHandlu Warszawa objęły 140 stanowisk. Do tego prelekcje oraz wykłady praktyków, którzy działają w tej branży od lat. Na potrzeby targów zorganizowano 3 sceny, na których występowali prelegenci. Każdy uczestnik znalazł tu zatem coś dla siebie i mógł dowiedzieć się wielu praktycznych rzeczy. Istotnych zarówno dla pracowników eHandlu, jak i konsumentów. Targi to również okazja do licznych konsultacji, zaczerpnięcia informacji u źródła, a także nawiązania kontaktów biznesowych.

Wystawcy i uczestnicy zgodnie podsumowali targi eHandlu jako wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla branży. Miały tam miejsce zażarte dyskusje o najnowszych rozwiązaniach, stosowanych w celu optymalizacji działalności. Warszawa w tym czasie stała się też miejscem prognozowania kierunków rozwoju handlu internetowego. EHandel nieustannie się zmienia, a wiele osób właśnie targi traktuje jako ważne narzędzie trzymania ręki na pulsie. Zarówno pod względem komunikowania z klientami, budowania swojego wizerunku w internecie czy unowocześniania działalności.