APAE & HOL-EXPO & TURBO-EXPO & RTE 2016

2016-10-11 - 2016-10-13
Kielce, Poland
Exhibitors: 47

Venue:
Kielce Fairground

Zakladowa 1
25-672 Kielce Kielce, Poland

Cars, motorcycles, bicycles
Parts
Październik 2016 roku upłynął w stolicy województwa świętokrzyskiego pod hasłem: motoryzacja. Kielce już po raz drugi znalazły się w centrum zainteresowania pasjonatów samochodów z kraju i zagranicy. Zaprezentowano mnóstwo innowacyjnych pomysłów oraz rozwiązań, które mają szansę zmienić oblicze współczesnej motoryzacji. Tegoroczne targi APAE oraz RTE uzupełnił debiut Turbo-Expo, jak również Hol-Expo.

Targi jedyne w swoim rodzaju
W połowie października w Kielcach spotkało się wielu sprzedawców, konstruktorów oraz potencjalnych klientów. Ci ostatni dzięki targom APAE mogli przekonać się, co nowego słychać w świecie samochodowych części oraz wyposażenia, które ma szansę uczynić podróżowanie autem nie tylko bezpieczniejszym, ale również i przyjemniejszym. Na targach RTE swoimi osiągnięciami w produkcji opon chwalą się rodzime firmy, ale również podmioty z Azji. Przedstawiciele firm motoryzacyjnych odpowiadali na pytania zainteresowanych. Była to również okazja do wymiany poglądów i zapoznania się z uwagami klientów. Pierwsze targi APAE oraz RTE w 2015 roku odniosły spory sukces. Rok później udało się go powtórzyć, co jest dobrą wróżbą na przyszłość.

Nowości na targach motoryzacyjnych

Kieleckie targi motoryzacyjne 2016 objęły po raz pierwszy Hol-Expo, skierowane do branży zajmującej się pomocą drogową, podczas których zaprezentowane zostały nowatorskie rozwiązania. Targi Hol-Expo stały się również okazją do omówienia doświadczeń ludzi, zajmujących się na co dzień organizowaniem pomocy drogowej. Turbosprężarki to natomiast motyw przewodni targów Turbo-Expo. Spotkali się tam wiodący producenci, którzy mogli opowiedzieć o swoich najnowszych pomysłach. Sami organizatorzy ocenili Turbo-Expo bardzo pozytywnie. Pomysł się sprawdził, zatem można spodziewać się jego kontynuacji na przyszłorocznych targach.