HydroSilesia & ExpoLAB & MELIORACJE 2016

2016-10-26 - 2016-10-27
Sosnowiec, Poland
Exhibitors: 28

Venue:
Water, sewage industry
Targi Analityki, Technik i Wyposażenia Laboratorium ExpoLAB, targi HydroSilesia oraz targi Melioracji i Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych MELIORACJE, które odbyły się w dniach 26-27 października 2016 w Sosnowcu to jedne z najciekawszych wydarzeń w branży. Wszystkie wydarzenia miały miejsce w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

Podczas ExpoLAB można się było zapoznać z niezwykle szerokim zakresem artykułów, które związane są z kompleksowym wyposażeniem pracowni laboratoryjnych, z nowoczesnym sprzętem optycznym i kontrolno-pomiarowym, a także z licznymi urządzeniami związanymi z oprogramowaniem laboratorium. Są to tylko niektóre pozycje, które znalazły miejsce w bardzo rozbudowanej ofercie stworzonej przez licznych wystawców oraz liderów, którzy prezentowali się na Targach ExpoLAB.

Z kolei targi HydroSilesia tradycyjnie już miały charakter spotkania branży wodociągowo-kanalizacyjnej. W czasie imprezy HydroSilesia, jak co roku, można było spotkać szerokie grono specjalistów z różnych dziedzin branżowych, a także zapoznać się z najnowszymi, w wielu przypadkach prototypowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu technologii uzdatniania wody, utylizacji i oczyszczania ścieków oraz osadów ściekowych, a także inteligentnych pomiarów.

Targi MELIORACJE skoncentrowane były przede wszystkim na zagadnieniach dotyczących utrzymania w ruchu urządzeń melioracji wodnych, a także kompleksowych i funkcjonalnych instalacji zarówno dla przemysłu, jak i dla hydrotechniki. Tradycyjnie też, specjaliści obecni na targach MELIORACJE i działający w branży mogli się zapoznać z najbardziej aktualną ofertą maszyn oraz poszerzyć własną wiedzę.