CAVALIADA POZNAŃ 2016

2016-12-01 - 2016-12-04
Poznań, Poland
Exhibitors: 116

Venue:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)

ul. Glogowska 14
60-734 Poznań Poznań, Poland

Breeding
Sport
Cavaliada Poznań to jedno z największych wydarzeń jeździectwa w Polsce. Na konne targi zjeżdżają się miłośnicy koni z całego świata.
Poprzednia edycja Cavaliada Poznań była dla uczestników niezwykle sportowym wydarzeniem. Podczas halowych zmagań sportowcy wykazali się sporym profesjonalizmem oraz wysokim poziomem umiejętności jeździeckich.
Oprócz sportowych emocji na zwiedzających czekało wiele atrakcji. Program imprezy Cavaliada Poznań zawierał wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.
Zainteresowani tradycją i kulturą jazdy konno mogli wziąć udział w wspaniałych pokazach oraz widowiskach teatralnych z udziałem koni. Na arenie goście byli światkiem spektaklu teatralnego pt. "Konie, wczoraj, dziś i jutro" zorganizowanego przez Polski Związek Hodowców Koni i Agencję Nieruchomości Rolnych.
W Pawilonie Hodowców Koni była okazja do podziwiania oraz głaskania przeróżnych ras koni. Hodowcy chętnie udzielali odpowiedzi na pytania związane z hodowlą oraz utrzymaniem koni. Dzieci chętnie brały udział w konkursach z nagrodami oraz jeździły na kucykach.
Cavaliada Poznań stała się niezwykle rodzinną imprezą. Dzięki utworzonej strefie dla dziecka najmłodsi mogli świetnie się bawić podczas zajęć kulinarnych. Na dzieciaki czeka wiele zabaw i konkursów z nagrodami m.in. testy sprawnościowe, malowanie twarzy czy zgadywanki.
Targi Sprzętu i  Akcesoriów Jeździeckich na Cavaliada Poznań cieszyły się dużą popularnością wśród pasjonatów jeździectwa. Podczas trwania targów można było kupić wszelkie akcesoria i sprzęt niezbędny do jazdy konnej. Wystawcy chętnie udzielali informacji na temat swoich produktów. Targi pozwalały na testowanie i porównywanie różnorodnych produktów tj. odzież, siodła, środki do pielęgnacji koni, akcesoria do stajni, witaminy czy pasze.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery