STONE 2016

2016-11-16 - 2016-11-19
Poznań, Poland
Exhibitors: 184
Materials and equipment
Decoration and Interior
Minerals, ores and natural stones
W 2016 roku w Poznaniu odbyły się wyjątkowe dla wszystkich osób zainteresowanych branżą jubilerską i kamieniarską targi STONE. Było to jedyne takie wydarzenie biznesowe zrzeszające osoby z tej branży. W targach brało udział ponad 160 wystawców z osiemnastu krajów, z czego ponad 60% uczestników stanowiły renomowane firmy zagraniczne. Targi STONE w Poznaniu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ludzi, niekoniecznie związanych z branżą kamieniarską lub jubilerską. W targach udział wzięło ponad pięć tysięcy osób, pochodzących głównie z Polski i krajów sąsiednich takich jak np. Litwa, Łotwa lub Niemcy, ale również Włoch oraz Rosji.Targi STONE obfitowały również w całkiem sporą ilość wydarzeń i prelekcji kierowanych do specjalistów oraz przyszłych fachowców w branży kamieniarskiej - nie obyło się również bez prelekcji skierowanych do studentów architektury oraz projektantów.Poznańskie targi STONE oferowały bardzo szerokie spektrum ciekawostek związanych ze sztuką kamieniarską - od ekspozycji wyjątkowych kamieni z całego świata, przez prezentację wyspecjalizowanych maszyn pracujących na żywo, a tym samym nowoczesnych technologii, które na płaszczyźnie ostatnich dekad znacznie zrewolucjonizowały rynek kamieniarski.
Biorąc pod uwagę biznesowe ukierunkowanie targów STONE, organizatorzy oferowali klientom biznesowym wcześniejsze zamówienie biletów (z ewentualną możliwością zarezerwowania hotelu), co znacznie ułatwiło udział w targach profesjonalnym firmom kamieniarskim, gwarantując wstęp na targi bez jakichkolwiek ograniczeń, a przede wszystkim bez kolejek.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery