POLAGRA-TECH 2016

2016-09-25 - 2016-09-29
Poznań, Poland
Exhibitors: 251

Venue:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)

ul. Glogowska 14
60-734 Poznań Poznań, Poland

Food and beverages
Production machines
W dniach 25-29 września 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH. Impreza ta jak zawsze była doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą sektora technologii spożywczych.
Targi POLAGRA-TECH odbyły się w ramach największego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia dedykowanego branży hotelarskiej i spożywczo-gastronomicznej. Co roku skupia ono dealerów i producentów z branży oraz kucharzy i managerów obiektów restauracyjnych. POLAGRA-TECH odbywały się równolegle m.in. z Targami SMAKI REGIONÓW czy Międzynarodowymi Targami Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD.
Targom POLAGRA-TECH towarzyszyły oczywiście ciekawe debaty, szkolenia oraz konferencje. Impreza została podzielona na dwa salony tematyczne. Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, gdzie można było zapoznać się z ofertą maszyn, urządzeń i komponentów dla branży cukierniczej, lodziarskiej i piekarskiej (salon odbywa się co 2 lata w latach parzystych) oraz Salon Technologii Spożywczych obejmujący ekspozycję maszyn i urządzeń dla innych branż spożywczych - owocowo-warzywnej, makaronowej czy napojów (salon odbywa się co roku).
Tym razem podczas POLAGRA-TECH nagrodą „Acanthus Aureus" będącą już tradycją MTP wyróżnione zostały stoiska CREAM Sp. z o.o., UNIFERM Polska Sp. z o.o., ECO TRADE Sp. z o.o., MULTIVAC Sp. z o.o., GEA Process Engineering. Sp. z o.o., HERT, WEBER POLAND Sp. z o.o. oraz TEXTOR Maschinenbau GmnH.