WIHE Hospital Warsaw 2016

2016-10-04 - 2016-10-06
Warszawa, Poland
Exhibitors: 62

Venue:
Pharmaceutical
Medicine
W dniach 4-6 października 2016 roku w warszawskiej hali EXPO XXI już po raz 4. odbyły się targi WIHE Hospital, które tym razem odwiedziło ponad 1500 osób. Podczas imprezy zaprezentowało się niemal 90 firm z Polski i z zagranicy m.in. Belgii, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.
Targom WIHE Hospital jak zwykle towarzyszyły liczne warsztaty i seminaria. Odbyła się też IV edycja Forum Menadżerów, tym razem zatytułowana "Ochrona środowiska w ochronie zdrowia i zarządzenie infrastrukturą - racjonalizacja wydatków". Uczestniczyli w niej specjaliści m.in. z Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Izby Gospodarczej Medycyny Polski, a także Uniwersytetu Chicago i Uniwersytetu Maastricht.
Impreza odbyła się tradycyjnie przy współpracy Marszałka Województwa Mazowieckiego, Towarzystwa Inżynierii Medycznej SIMP, Polskiej Federacji Szpitali, Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych Polmed, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz Krajowej Izby Gospodarczej.
Targi WIHE Hospital organizowane są od kilku lat jako wydarzenie o charakterze biznesowo-edukacyjnym, które skierowane jest przede wszystkim do lekarzy różnych specjalizacji, pielęgniarek i położnych, ratowników medycznych, a także kadry zarządzającej placówkami medycznymi. To największa międzynarodowa wystawa w województwie mazowieckim wyrobów i produktów medycznych. Co roku impreza przyciąga coraz większą liczbę wystawców i odwiedzających, nie tylko z Polski.