TRANSEXPO & MOTO-TECH 2016

2016-10-11 - 2016-10-13
Kielce, Poland
Exhibitors: 163
Download application
Venue:
Kielce Fairground

Zakladowa 1
25-672 Kielce Kielce, Poland

Transport and logistics
W październiku 2016 roku Targi Kielce stały się miejscem międzynarodowych spotkań specjalistów z branży motoryzacyjnej. W tym czasie wszyscy zainteresowani tematyką diagnostyki samochodowej oraz transportu zbiorowego mogli wziąć udział w dwóch, równoległych imprezach - Moto-tech i Transexpo. Był to interesujący czas, przepełniony ciekawymi rozmowami, nowoczesnymi i innowacyjnymi wystawami, a także - przeglądem dotychczasowych rozwiązań.

Transexpo - transport zbiorowy w pigułce

Była to już XIII edycja Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego. W tym roku kielecki obiekt zgromadził aż 164 wystawców, których ekspozycje odwiedziło 5,5 tysiąca gości. Jak co roku, fani komunikacji miejskiej mogli zobaczyć ogromny zbiór pojazdów wielu marek, zajmujących się produkcją pojazdów transportu zbiorowego oraz gospodarczych, a także akcesoria i części. Największym zainteresowaniem cieszyła się tematyka alternatywnych źródeł zasilania, a więc autobusy elektryczne, hybrydowe oraz z napędem CNG.

Moto-tech - ku skutecznej diagnozie

Moto-tech to specjalistyczna wystawa, towarzysząca targom Transexpo, która została poświęcona skutecznej diagnozie samochodowej. Ekspozycje skierowane do przedsiębiorców z sektora motoryzacyjnego pokazywały najnowsze trendy i osiągnięcia w tej tematyce. To doskonałe miejsce, łączące dwie, uzupełniające się grupy. Z jednej strony, są to spółki miejskie, zarządzające flotą transportu zbiorowego oraz producenci pojazdów, z drugiej strony - firmy oferujące wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny, pozwalający utrzymać pojazdy w perfekcyjnym stanie.

Organizatorzy, podsumowując edycję z 2016 roku podkreślają, że na powierzchni 10 340 m. kw. zgromadziło się 164 wystawców z 12 krajów. Kieleckie Transexpo w towarzystwie wystawie Moto-tech to jedyna tego typu impreza w Polsce, łącząca branżę transportu zbiorowego z firmami produkującymi sprzęt diagnostyczny. Warto tam być.