MSPO & LOGISTYKA 2016

2016-09-06 - 2016-09-09
Kielce, Poland
Exhibitors: 590
Download application
Defence industry
Międzynarodowe Targi Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach to wydarzenie, które pomaga w promocji przemysłu obronnego. Na targi zjeżdżają się wystawcy zarówno z Polski, jak i zza granicy. W ubiegłym roku 2016, na targach, które trwały cztery dni, pojawili się przedsiębiorcy z 30 krajów świata. Nie zabrakło firm z Polski, które przedstawiły wspaniałe projekty. Na targach obecny był także Prezydent Polski Andrzej Duda wraz z Ministrem Obrony Narodowej. Powierzchnia wystawowa targów wyniosła 27,762 m2, na której prezentowało się aż 614 wystawców z całego świata.

Na Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego MSPO prezentowane były nowoczesne systemy obrony kraju w tym wyposażenie armii oraz brygady Obrony Terytorialnej. Innowacyjnymi projektami chwaliły się zarówno małe, jak i duże firmy. Wiele z nich znalazło nowych partnerów zza granicy. Na targach można było podziwiać wspaniałą wystawę wojska polskiego w tym siły lądowe, powietrzne, marynarka wojenna i wojska specjalne. Na wystawie prezentowała się również Żandarmeria Wojskowa, Polska Agencja Kosmiczna, a także Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Na Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach rozdano nagrody i wyróżnienia za najnowocześniejsze technologie i rozwiązania dla branży zbrojeniowej. Wśród nagród warto wymienić Nagrodę Defender, Wyróżnienie Ministra Obrony Narodowej, Nagrodę Komendanta Głównego Policji, Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Komendanta Głównego Straży Granicznej, Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych oraz Nagrody Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery