EUROTOOL & BLACH-TECH-EXPO 2016

2016-10-18 - 2016-10-20
Kraków, Poland
Exhibitors: 421
METAL PROCESSING
PRODUCTION MACHINES
CHEMICAL INDUSTRY
Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL oraz Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO, które odbyły się w dniach 18-20 października 2016 w Krakowie to jedne z najważniejszych spotkań specjalistów pracujących w branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej w minionym roku.

Do stolicy Małopolski przyjechali przedstawiciele czołowych firm z kraju, jak i ze świata. Niezwykle długa lista branżowych nowości oraz wyjątkowo bogate programy targów, którym towarzyszyły spotkania z branżowymi ekspertami, wygenerowały olbrzymie zainteresowanie wśród tysięcy profesjonalnych przedsiębiorców, którzy w codziennej pracy podczas procesów produkcyjnych wykorzystują liczne i bardzo różnorodne technologie obróbki metali oraz blach.
Zarówno EUROTOOL, jak i BLACH-TECH-EXPO były adresowane do specjalistów zajmujących się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją różnego rodzaju wyrobów.

BLACH-TECH-EXPO 2016 to pierwsza na polskim rynku impreza poświęcona tylko i wyłącznie branży obróbki blach. W czasie trwania targów zaprezentowany został kompleksowy łańcuch technologii obróbki blachy począwszy od blach oraz półproduktów, przez ich transport, a także liczne technologie formowania, gięcia łączenia oraz mocowania blach, a także końcowej kontroli jakości wyrobów.

Targi EUROTOOL, jak i BLACH-TECH-EXPO zaadresowane były przede wszystkim do licznych producentów maszyn oraz urządzeń, a także dla niezliczonych firm działających w przemyśle motoryzacyjnym, producentów sprzętu AGD, mebli metalowych, a także firm działających w energetyce, branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i wielu innych.

Gallery