EUROTOOL & BLACH-TECH-EXPO 2016

2016-10-18 - 2016-10-20
Kraków, Poland
Exhibitors: 421
Production machines
Metal processing
Chemical industry
Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL oraz Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO, które odbyły się w dniach 18-20 października 2016 w Krakowie to jedne z najważniejszych spotkań specjalistów pracujących w branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej w minionym roku.

Do stolicy Małopolski przyjechali przedstawiciele czołowych firm z kraju, jak i ze świata. Niezwykle długa lista branżowych nowości oraz wyjątkowo bogate programy targów, którym towarzyszyły spotkania z branżowymi ekspertami, wygenerowały olbrzymie zainteresowanie wśród tysięcy profesjonalnych przedsiębiorców, którzy w codziennej pracy podczas procesów produkcyjnych wykorzystują liczne i bardzo różnorodne technologie obróbki metali oraz blach.
Zarówno EUROTOOL, jak i BLACH-TECH-EXPO były adresowane do specjalistów zajmujących się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją różnego rodzaju wyrobów.

BLACH-TECH-EXPO 2016 to pierwsza na polskim rynku impreza poświęcona tylko i wyłącznie branży obróbki blach. W czasie trwania targów zaprezentowany został kompleksowy łańcuch technologii obróbki blachy począwszy od blach oraz półproduktów, przez ich transport, a także liczne technologie formowania, gięcia łączenia oraz mocowania blach, a także końcowej kontroli jakości wyrobów.

Targi EUROTOOL, jak i BLACH-TECH-EXPO zaadresowane były przede wszystkim do licznych producentów maszyn oraz urządzeń, a także dla niezliczonych firm działających w przemyśle motoryzacyjnym, producentów sprzętu AGD, mebli metalowych, a także firm działających w energetyce, branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i wielu innych.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery