MITSUBISHI ELECTRIC

Between 2014-03-25 and 2014-03-28, company exhibited on trade show AUTOMATICON WARSZAWA 2014.

MITSUBISHI ELECTRIC

(Go to exhbitor profile)
Hall: B, C
Stand: 14, 11
Zakończyła się kolejna edycja targów AUTOMATICON, MITSUBISHI ELECTRIC zaprezentowało ciekawą ofertę produktów przeznaczonych do automatyzacji procesów. Przykładem na niezwykłą pomysłowości produktów formy był Spider Robot, który prezentował możliwości serwosilników firmy Mitsubishi pozwalających mu na wykonywanie sekwencji niezwykle szybkich i precyzyjnych ruchów. Dzięki swoim parametrom wykorzystywany jest głównie w procesie pakowania obiektów o wadze do 1 kg.

Kolejnym robotem, który zainteresował wielu odwiedzających, był sześcioosiowy robot charakteryzujący się niezwykłą dokładnością pracy. Dzięki zastosowaniu 6 osi możliwości motoryczne tego rodzaju rozwiązań pozwalają na niezwykle prowadzenie przy ich użyciu niezwykle precyzyjnych prac czy pomiarów. Prezentowane rozwiązanie nazywane również robotem-inspektorem może służyć między innymi do prowadzenia niezwykle dokładnych procesów kontroli jakości.

Innym ciekawym elementem stoiska była para robotów czteroosiowych, które łączą w sobie dynamikę i precyzję przy stosunkowo niewielkich rozmiarach. Ich udźwig jest przez to ograniczony, jednak są idealnym rozwiązaniem dla takich branż jak farmacja, gdzie w procesie produkcji i pakowania człowiek mógłby mieć kontakt z dużą ilością niebezpiecznych środków. Możliwość zachowanie dużej sterylności jest tutaj dodatkowym atutem tej kategorii rozwiązań.

Files

The exhibitor has not added here any files.