Dwadzieścia lat profesjonalnej działalności wraz z ogromnym zaangażowaniem, pasją i rzetelnością sprawiły, że Targi w Krakowie są obecnie uznawane za największego w południowej części Polski oraz trzeciego w Polsce organizatora targów i eventów. Firma jest właścicielem Międzynarodowego Centrum Targowo- Kongresowego EXPO Kraków, największego kompleksu budynków stworzonych z myślą o organizacji targów, eventów i różnorodnych wydarzeń branżowych. Targi w Krakowie oferują profesjonalną organizację targów branżowych, konferencji, kongresów czy sympozjów, Aktywna działalność sprawiła, że Targi w Krakowie od 2011 roku są członkiem jednej z najbardziej prestiżowych organizacji, jaką jest Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI.

Targi w Krakowie corocznie organizują cykliczne imprezy takie jak Międzynarodowe Targi Książki, Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent, Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horec czy Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL.
Od 2015 roku kalendarz wydarzeń branżowych organizowanych przez Targi w Krakowie rozszerzył się na następujące eventy: Targi Food To-Go w Gdańsku, Targi Packaging Innovations w Warszawie, Targi SyMas oraz Targi Maintenance w Krakowie, co związane było z wykupieniem spółki EasyFairs Poland.Targi w Krakowie cechuje chęć ciągłego rozwoju i wprowadzania innowacji, dlatego w ciągu każdego roku odbywa się przynajmniej kilka premierowych targów. Jesienią 2010 roku odbyły się po raz pierwszy Targi KOMPOZYT EXPO®, z kolei w 2014 roku została zorganizowana premierowa edycja Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT.