Targi Lublin to organizator najbardziej prestiżowych imprez o charakterze konferencyjno-wystawienniczym w Polsce. Firma na rynku działa już od 1999 roku, co sprawia że długoletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość usług. Jest także rekomendowana przez Polską Izbę Przemysłu Targowego. Doskonałe zaplecze branży targowej i fachowy zespół plasują spółkę wysoko w randze firm świadczących usługi z tej dziedziny.

Targi Lublin to realizator targów, na które przybywają kontrahenci z całego kraju oraz z zagranicy. Firma ta jest doskonałym aranżerem targów, konferencji, szkoleń, a także licznych imprez okolicznościowych takich jak występy artystyczne, bankiety lub koncerty. Targi Lublin organizuje wydarzenia mając do dyspozycji dwie sale konferencyjne mieszczące po 150 osób, krytą powierzchnię wystawienniczą w nowym obiekcie, halę, która przygotowana jest do organizacji konferencji na 1500 osób, a także zewnętrzny plac wystawienniczy o powierzchni 5 tys. m2. Ponadto obiekt posiada 500 miejsc parkingowych.

Firma organizuje renomowane targi dla wielu dziedzin i branż. Jest pionierem wielu ważnych wydarzeń takich jak Targi Edukacyjne, Targi Pracy, Targi Rolnicze Agro-Park, Moto Session, Wschodnie Dni Kooperacji, czy Infostrady. Targi Lublin stale rozszerza swoją działalność i oferuje coraz to nowszą tematykę targową i wystawienniczą. Firma świadczy usługi dla wielu gałęzi gospodarki, m.in. motoryzacyjnej, budowlanej, rolniczej, ogrodniczej, energetycznej, a także wielu innych.

Targi Lublin to rzetelny partner propagujący rozwój aktywności biznesowej na różnorodnych szczeblach gospodarki.