Jest wiele powodów abyś nam mógł zaufać: wysyłka w 48 godzin od chwili zamówienia produktu, możliwość śledzenia przesyłki do momentu jej dostarczenia, 14 dni na zwrot towaru, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, fachowe doradztwo, zakupy na raty, zakupy na raty, gwarancje od 2 do 8 lat, bezpieczne płatności, fachowe porady (ponad 25 lat doświadczenia ), stały serwis świadczony na terenie kraju ( gwarantujemy naprawy w naszej firmie bez odsyłania produktu do producenta ), jesteśmy firmą wiodącą w sprzedaży oferowanych przez nas produktów na terenie kraju i za granicą, istniejemy od 1991 roku. Rzeczowo i profesjonalnie spełniamy oczekiwania klientów a także wysłuchujemy i bierzemy pod uwagę ich opinie również te krytyczne.

W regulaminie znajdziesz tu potrzebne do sprawnego zakupu produktów oferowanych przez firmę Tokarex. Sprawdź jak prawidłowo złożyć zamówienie i cieszyć chwilą robienia zakupów.PTHU TOKAREX rozpoczął działalność gospodarczą w 1991 roku w Chełmie. Firma zajmuje się m. in. eksportem i importem wodnego sprzętu turystycznego. TOKAREX prowadzi zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczna przedstawionego asortymentu. Zakres działalności firmy TOKAREX jest bardzo szeroki.

Firma jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę produktów firmy GALA BOATS, BUSH, HAIBO, KOLIBRI, KOYOSONIC, charakteryzujących się przystępną ceną oraz szeroką i atrakcyjną ofertą.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.