Rymatex Sp. z o. o. istnieje od 2002 roku i działa w branży materiałów ściernych dostarczając produkty najwyższej jakości o bardzo dobrych parametrach technicznych, wytwarzane z włókien szklanych pochodzących od czołowych producentów z Europy i świata oraz spełniające surowe wymogi wynikające z reżimu technologicznego.
Obecnie w firmie produkuje się:
tkaniny techniczne z rowingów szklanych
siatki z włókna szklanego bez powleczenia
siatki z włókna szklanego powleczone żywicą fenolowo-formaldehydową
krązki z włókna szklanego powleczone żywicą fenolowo-formaldehydową
podkłady pod lamelki
Spółka Rymatex gwarantuje profesjonalną i perfekcyjną obsługę klienta.
Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliły nam na wypracowanie dobrej i stabilnej pozycji rynkowej. Od początku istnienia firmy Rymatex realizowana jest POLITYKA ZSZ polegająca na indywidualnym podejściu do każdego klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jego specyficznych oczekiwań i potrzeb. Równocześnie duży nacisk kładziony jest na spełnianie wymagań dotyczących ochrony środowiska, jak i BHP. Utrzymanie wysokiej jakości wyrobów i usług Rymatex zapewnia poprzez fachowość, rzetelność i sumienność wykonywanych prac. Podstawą działań naszej firmy jest wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2008, Środowiskiem PN-EN ISO 14001:2004 oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-N 18001:2004.
Rymatex posiada doświadczenie w realizacji projektów wspieranych środkami publicznymi – Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.
Firma Rymatex swoją działalnośc prowadzi na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.