Firma FOLLER, Ltd. została założona w Brnie w 1998 roku.

Firma opracowuje i produkuje maszyny pultruzyjne - ciągłą technologię rysowania kompozytowych profili polimerowych. W zakresie produkcji oferuje szeroką gamę w pełni automatycznych maszyn serwo-elektrycznych wzajemny pultruded w zakresie sił rozciągających od 10 kN do 400 kN.

Firma oferuje swoje technologicznego know - how w zakresie technologii pultruzji. Ultradźwiękowe Proces aktywacji nasycania wstępnego ogrzewania mikrofalowego lub aktywacji powierzchni kompozytu z osnową osocza do późniejszego łączenia lub laminowanie profile ciągłe powierzchni.

Firma oferuje usługi w zakresie badań materiałowych kompozytów polimerowych. W celu wsparcia technologicznego klientów, firma dysponuje najwyższej jakości sprzętem laboratoryjnym. Laboratorium analizy termicznej i reologii materiałów, laboratorium chemicznego do analizy składników matrycy polimerowej i laboratorium mechanicznego do badania kompozytów polimerowych.

Polityką firmy jest dostarczanie kompleksowych usług z zakresu inżynierii materiałowej i rozwiązań technologicznych, w tym produkcji urządzeń i maszyn.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.