Progetti Architektura to absolutnie doświadczeni projektanci wnętrz. Nasz architekt, projektant oraz dekorator wnętrz – dla nich projektowanie to prawdziwa pasja a każdy kolejny projekt stanowi wyzwanie, nieważne czy jest to projekt mebla czy kilkusetmetrowy projekt komercyjnego wnętrza.

Nasz zespół od lat śledzi światowe trendy w aranżacji wnętrz przenosząc najnowsze rozwiązania na tworzone aranżacje. Głównym założeniem naszych projektów, oprócz estetyki wnętrza jest też jego funkcjonalność. Nasi architekci wnętrz duży nacisk kładą na wygodę oraz komfort użytkowania zaprojektowanych przez nasz zespół pomieszczeń. Wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu pozwala nam również doradzić Państwu jak zaaranżować wnętrze, aby było ono wygodne przy codziennym użytkowaniu. W naszej pracowni pracujemy zespołowo-każdy projekt omawiamy na spotkaniach tworząc tzw.”burzę mózgów” dzięki czemu nasze pomysły na projekty wnętrz są nieszablonowe i nowatorskie. Nasi architekci wnętrz cały czas poszerzają swoją wiedzę o najnowsze technologie i rozwiązania biorąc regularnie udział w branżowych spotkaniach. Wyczucie kolorów, doświadczenie oraz wyobraźnia przestrzenna naszych dekoratorów wnętrz sprawia że projektowane przez nas mieszkania wygladają nowocześnie, są przyjazne dla użytkowników a przy tym mają ponadczasowy urok.

Oprócz architektów w naszej pracowni są też specjaliści zajmujący się zarządzaniem projektami oraz kierowaniem ich realizacją- jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ odpowiednio przeszkolona osoba, z dużym doświadczeniem jest w stanie przeprowadzić inwestycję sprawnie i terminowo oraz odpowiednio koordynować wszystkie zamówienia. Współpracujemy też z inspektorem nadzoru budowlanego, który profesjonalnie odbierze mieszkanie lub dom od dewelopera oraz pomoże w sporządzeniu protokołu odbioru.

Naszym zadaniem jest zagwarantować Państwu projekty wnętrz najwyższej jakości, które będą odpowiednie również dla najbardziej wymagających Klientów.

Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio i do spotkania w naszej pracowni, na którym będziemy mogli dokładniej opowiedzieć Państwu jak wygląda współpraca z nami, jak odbywa się etap projektowania wnętrz mieszkań, domów lub użyteczności publicznej a także jak wygląda realizacja projektu z naszym nadzorem.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.