Pola działania określone są w rozwinięciu nazwy firmy - DeCoMa to : Development, Construction , Management czyli Rozwój i Planowanie, oraz Organizowanie i Kierowanie realizacją inwestycji budowlanych.
Działalność firmy obejmuje wszystkie dziedziny budownictwa, przede wszystkim realizacje "pod klucz" i tradycyjne usługi budowlane, ale także usługi w systemie inwestorstwa zastępczego, projektowanie oraz modernizacje istniejących obiektów, projekty przemysłowe i infrastruktury.
W zakres działalności firmy wchodzą również usługi konsultingowe , w tym także oparte na standardach FIDIC .

Mamy doświadczenie w wykonywaniu dużych wielofunkcyjnych budynków, hoteli, banków, centrów biznesowych oraz projektów mieszkaniowych. Większość zrealizowanych projektów należy do kategorii obiektów "inteligentnych" wyposażonych w nowoczesne systemy i sieci wewnętrzne.
Naszym priorytetem jest stosowanie zaawansowanych technologii przy uwzględnieniu ekonomii wykonania i eksploatacji Dzięki dobremu rozpoznaniu rynku budowlanego oraz znajomości procedur prawnych i formalnych firma jest
w stanie zorganizować cały proces budowy, od jej rozpoczęcia do końcowego odbioru przez Klienta.

Firma nasza jest w stanie zrealizować budowy o najwyższym standardzie
przy gwarantowanej optymalizacji kosztów, co uwiarygodniają obiekty zbudowane przy udziale managerów firmy.

Od chwili swojego wejścia na rynek nieruchomości w 1999r Decoma znacznie rozwinęła swój potencjał. Aktywnie poszukuje nowych wyzwań i partnerów aspirując do dołączenia do grona najlepszych w swojej branży.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.