CEWAR to zespół doświadczony i dynamicznych ludzi świadczących usługi w zakresie profesjonalnej obsługi technicznej i kompleksowych dostaw dla różnych gałęzi przemysłu.

W celu zoptymalizowania procesów produkcji i kosztów produkcji naszym klientom oferujemy najlepsze rozwiązania techniczne dopasowane do indywidualnych potrzeb a poprzez bezpośrednie dostawy z fabryk i profesjonalne zarządzanie logistyczne swoim magazynem optymalizację czasu i kosztów transportu.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców w postaci bonusów do naszej oferty handlowej tj.:

indywidualne doradztwo techniczne i profesjonalny serwis
szybka realizacja dostaw
wydłużone terminy płatności
konkurencyjne ceny
szkolenia dla firm współpracujących
monitoring wysyłanych przesyłek
wysyłki towarów bezpośrednio do Klienta
Potwierdzeniem naszej wysokiej pozycji na rynku są liczne nagrody, które wyróżniają nas na rynku spośród innych przedsiębiorstw działających w tej branży. Wszystkie nasze działania dążą do rzetelnej i profesjonalnej obsługi naszych klientów, aby uzyskać maksymalne zadowolenie naszych odbiorców.

JAKOŚĆ, RZETELNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ, KONKURENCYJNA CENA = MAKSYMALNE ZADOWOLENIE KLIENTA

W celu zoptymalizowania czasu realizacji zamówienia posiadamy zintegrowany system informatyczny oraz nowocześnie zorganizowany magazyn wysokiego składowania. Dzięki własnej flocie transportowej towar jest dostarczany na czas do naszych klientów na terenie całego kraju oraz rynków wschodnich, głównie Ukrainy, a także do krajów Unii Europejskiej.

O międzynarodowym zasięgu działalności firmy świadczą długookresowe umowy ze sprawdzonymi oraz rzetelnymi partnerami zarówno z krajów unii europejskiej jak i byłych republik radzieckich.
Są wśród nich światowi liderzy w produkcji t.j.

Federal Mogul,
CF2M,
WSK PZL Świdnik,
Louist i inni.
Realizujemy kompleksową obsługę różnych gałęzi przemysłu t.j. przemysł lotniczy, chemiczny, stoczniowy, kolejnictwo, infrastruktura drogowa, przemysł wydobywczy, energetyka, przemysł odlewniczy, motoryzacyjny i wiele innych. Aby to osiągnąć musieliśmy przez wiele lat intensywnie i rzetelnie pracować zdobywając zaufanie naszych klientów.

W chwili obecnej zatrudniamy około 70 osób, będących do stałej dyspozycji klientów.

W naszej ofercie znajdują się wyroby ponad 30 krajowych i zagranicznych producentó

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.