DASTAN jest polską firmą wybudowaną na rodzinnych tradycjach, a przez to autentyczną, polecaną i godną zaufania. Założona w roku 1989 stopniowo poszerza swoje uczestnictwo w rynku eleganckiej mody męskiej, stając się z każdym rokiem coraz bardziej rozpoznawalną marką.

To co wyróżnia DASTAN to ciągła gotowość zmiany, wyczucie przekształcających się wzorów męskiego ubioru. Krótkie serie produkcyjne pozwalają na wprowadzanie nowych fasonów nie tylko w tradycyjnym trybie sezonowym, ale także na bieżąco, co pozwala nam proponować jeszcze większy wybór niepowtarzalnych i wyjątkowych modeli. Za cel stawiamy sobie trzymanie ręki na pulsie świata mody. Dalecy jednak jesteśmy od biernego i ślepego podążania za każdym trendem. Doskonale rozumiemy wartość tego, co klasyczne. Naszą postawa bliska jest czujnemu, krytycznemu obserwatorowi, który nie zapominając o sprawdzonych rozwiązaniach, otwiera się na to, co autorskie, nowoczesne i niebanalne. Skutkiem tego podejścia jest płynna i konsekwentna zmiana modeli, tkanin oraz ich odcieni. Staramy się, by każda nasza propozycja była niepowtarzalna i wyjątkowa. Jednocześnie, nigdy nie tracimy z oczu Naszych Klientów – to dla Was tworzymy każdy model i pamiętamy, że winien on być odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Chcąc sprostać tym wyzwaniom, oferujemy szeroki i różnorodny wybór produktów.

Nie sprostalibyśmy wielu z naszych założeń, gdyby nie posiadane i latami wypracowane zaplecze produkcyjne. Możliwość bardzo szybkiej reakcji na zmiany i rodzące się nowe potrzeby zawdzięczamy właśnie elastycznemu procesowi produkcji, a także faktowi, że nasi dostawcy to solidne firmy europejskie, z którymi od lat nieprzerwanie współpracujemy. Niemniej dumni jesteśmy z możliwości produkowania naszych ubrań na terenie Polski. Połączenie wszystkich tych składowych pozwala nam świadczyć najwyższy poziom usług.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.