Anonse24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została zawiązana w dniu 1 kwietnia 2010r. i w zakresie przedmiotowym stała się kontynuatorem działalności wydawniczej prowadzonej od 1989r. przez Wydawnictwo Prasowe Adama Jezierskiego - lidera na rynku prasy ogłoszeniowej.
Spółka udostępnia również ogłoszenia na portalu internetowym www.anonse.com, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę.

Priorytetem Firmy jest pomaganie Czytelnikom i Internautom w podejmowaniu decyzji poprzez dostarczanie informacji niezbędnych do właściwego wyboru opartego na rzetelnych i aktualnych ogłoszeniach. W każdej z gazet i na portalu, znajdują się 24 rozbudowane tematycznie działy zawierające bogatą ofertę reklamowo - ogłoszeniową dla Klientów prywatnych i Firm. Każdy Klient może zamieścić w w/w tytułach prasowych i Internecie swoje ogłoszenie lub reklamę, a także znaleźć interesujące informacje handlowe czy usługowe. Fakt ten sprawia, iż wydawane przez Anonse24 Sp. z o. o. gazety stają się liderem czytelnictwa zarówno wśród prasy ogłoszeniowej jak i codziennej.

Dodatkowo, dostępność ogłoszeń w Internecie, także w tych rejonach, w których nie wydawana jest papierowa wersja gazety Anonse/Oferta sprawia, iż Spółka Anonse24 obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę, dzięki czemu pozycja lidera na rynku ogłoszeniowym pozostaje niezachwiana od wielu lat.

Firma Anonse24 Sp. z o. o. dynamiczny rozwój zawdzięcza przede wszystkim zaangażowanej kadrze pracowniczej której wysiłek i nieustający upór w dążeniu do sukcesu owocuje ciągłym wzrostem pozycji gazet na rynku prasowym. Swoim pracownikom Spółka zapewnia możliwość rozwoju zawodowego i awansu, pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.