Nazywam się Weronika Mazurkiewicz. Od zawsze organizacja imprez była moim ulubionym zajęciem. Już jako mała dziewczynka marzyłam o tym, by wejść w cudowny świat bajkowych ślubów. Kilkanaście lat później moja pasja stała się moim zawodem. Dziś pomagam wielu parom spełniać ich marzenia, żeby ten jedyny w życiu dzień był wyjątkowy i niezapomniany.

Współpracując z wieloma firmami zdobyłam nieocenione doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych, okolicznościowych i innych eventów. Dziś wiem, że ciężka praca podczas przygotowań przekłada się na kilka godzin niezapomnianych emocji. Moje doświadczenie połączyłam z gruntownym przygotowaniem merytorycznym biorąc udział w przeróżnych szkoleniach przygotowujących do zawodu konsultanta ślubnego. W tej branży nie można pozwolić sobie na chociażby drobną pomyłkę, gdyż nawet jedno przeoczenie potrafi zburzyć wyjątkowy klimat przyjęcia. Do moich największych sukcesów zaliczyć mogę między innymi bardzo udaną doroczną imprezę firmową dla polsko-koreańskiej spółki, gdzie pomimo różnic kulturowych udało mi się sprawić, że wszyscy uczestnicy bardzo dobrze się bawili. Oferuję Państwu swoją pomoc przy całościowej organizacji wesela lub też służę radą udzielając konsultacji dla narzeczonych.

Pracownia ślubna Wed Design powstała z chęci pomocy narzeczonym w zaprojektowaniu najbardziej wyjątkowego dnia, jakim jest dzień ślubu. Moją pasją jest planowanie, organizacja oraz tworzenie niezapomnianych eventów takich jak: zaręczyny, ślub czy przyjęcie weselne. Pomysł na stworzenie Wed Design zrodził się podczas jednego z mniej udanych wesel, na którym byłam gościem. Stwierdziłam, że nie mogę pozwolić na to, aby pary okradały się z wyjątkowości w tak ważnym dniu. Ograniczenia finansowe lub brak pomysłu nie powinny być powodem bylejakości i nudy na polskich weselach. Celem pracy mojej oraz mojego zespołu jest zaprojektowanie tego dnia tak, aby para młoda poczuła się naprawdę wyjątkowo.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.