Firma ZPUH “Drew-Met” S.C. Lubera Maria&Lubera Stanisław od ponad 20 lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Wieloletnie doświadczenie oraz konsekwentne dążenie do podnoszenia jakości zaowocowało ciągłym wzrostem sprzedaży naszych produktów. Wprowadzanie nowych rozwiązań na bardzo wysokim poziomie technologicznym, przyczyniło się do wypracowania marki trwałych i nowoczesnych urządzeń grzewczych wśród producentów kotłów.

Duży potencjał firmy, unowocześniany park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników daje możliwości stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów. Nowe rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z nowoczesną stylistyką, stanowią o wartości naszych kotłów. Wszystko to powoduje, że nasze produkty cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem, a nasi klienci są zadowoleni z wyboru produktów firmy ZPUH “Drew-Met” S.C. Lubera Maria&Lubera Stanisław. Aby sprostać zapotrzebowaniu rynku na nasze produkty w obecnym momencie jesteśmy w trakcie rozszerzania naszej linii produkcyjnej.

Nasze kotły posiadają wymagane na europejskim rynku atesty i certyfikaty. Duży nacisk, jaki kładziemy na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, że jesteśmy wiarygodnym i atrakcyjnym partnerem handlowym. Walory kotłów ZPUH “Drew-Met” S.C. Lubera Maria&Lubera Stanisław zostały potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez PBCB Laboratorium Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi, a także uzyskały “znak bezpieczeństwa ekologicznego” wydany przez IChPW w Zabrzu. W trosce o bezpieczeństwo i ciągle rosnące wymagania klientów uzyskaliśmy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz certyfikat CE.

Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów, a także na międzynarodowych targach w kraju jak i za granicą otrzymując wiele prestiżowych nagród, certyfikatów i wyróżnień. Na uwagę zasługują wielokrotne przyznawane nagrody na targach w Lublinie, Kielcach, Rzeszowie oraz Lwowie.

Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.