Założona w 1991 roku firma DIPOL Sandomierz prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń telekomunikacyjnych związanych głównie z transmisją wizji. Współpracuje z firmami instalacyjnymi zaopatrując je kompleksowo w urządzenia do instalacji CCTV, WLAN, TV SAT oraz SSWIN. Prowadzi rozbudowany dział techniczny wspierający firmy przy projektowaniu i kompletowaniu sprzętu. Dla swoich klientów firma prowadzi cykliczne kursy z zakresu zaawansowanych technologii, które posiada w swojej ofercie.W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na wdrażanie nowych technologii, poszerzamy naszą ofertę usługową oraz zaplecze techniczne o nowe rozwiązania.

Od wielu lat projektujemy i realizujemy budowy profesjonalnych systemów teletechniki niskoprądowej. Indywidualne podejście do każdego klienta, wieloletnie doświadczenie czyni nas kompetentnymi od początku do końca każdej inwestycji, Przedsięwzięcia realizowane są w oparciu o sprzęt wysokiej jakości i charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością, łatwą i intuicyjną obsługą oraz wysoką skutecznością. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji dla:
firm, instytucji, sklepów, hoteli, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych.

Specjalizujemy się w instalacjach systemów, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Doradzmy w zakresie obsługi instalacjioraz prowadzimy cykliczne kursy. Wszelkie nasze projekty są wykonywane w oparciu o najnowsze technologie, co pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów pracy. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz są nieustannie szkoleni po to, aby sprostać wymaganiom każdego klienta.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.