Zummo Polska to wspólny projekt firmy AUTOSOK oraz Zummo INNOVACIONES MECANICAS. Odział w Polsce powstał w celu zagwarantowania świadczenia usług na najwyższym poziomie i jest w pełni autoryzowany przez ZUMMO INNOWACIONES MECANICAS. Otrzymaliśmy tym samym wyłączność na świadczenie usług na terenie kraju w pełnym zakresie (sprzedaż, serwis, marketing). Główną ideą przyświecającą przy wprowadzaniu na rynek urządzeń marki Zummo, jest stały i bezpośredni kontakt z klientem, w szczególności po realizacji zamówienia.
 Dbałość o jakość oraz zadowolenie klientów opiera się w głównej mierze na profesjonalnej, rzetelnej, a co za tym idzie skutecznej i błyskawicznej pomocy technicznej oraz wsparciu przy użytkowaniu urządzeń marki Zummo.

Wszystkie urządzenia Zummo są produktami klasy PREMIUM. Design wszystkich urządzeń oparty jest na klasycznej i stonowanej stylistyce, w której główną rolę pełni najwyższej jakości stal nierdzewna. Najbardziej wymiernym atutem urządzeń ZUMMO jest unikalny system wyciskania, który jako jedyny na rynku przecina owoc pionowo bez kontaktu ze skórką. Umożliwiamy Państwu wyciskanie każdego cytrusa bez względu na rozmiar. Badania niezależnych instytutów ds.żywności potwierdzają, że sok uzyskany z wyciskarek Zummo jest kilkakrotnie wyższej jakości niż sok wyciskany z urządzeń wykorzystujących „systemem obrotowy”

Wysokiej jakości sok pozyskiwany w procesie wyciskania cytrusów nie wpływa w żaden sposób na pogorszenie jego wydajności, wręcz przeciwnie – GWARANTUJEMY Państwu, że efektem pracy każdego urządzenia ZUMMO będzie uzyskanie nawet do 20% więcej soku w porównaniu do produktów konkurencyjnych. Zapraszamy do współpracy !