Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu gastronomicznego oraz produktów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii. Wyposażamy takie obiekty jak:
restauracje, pizzerie, domy weselne, stołówki, szkoły i przedszkola, kawiarnie, bary, kluby, firmy cateringowe w najwyższej jakości urządzenia dla gastronomii, zawsze mając na uwadze możliwości finansowe danego klienta oraz jego zapotrzebowanie. Każdego klienta obsługujemy indywidualnie, starannie i rzetelnie dobierając produkty z których będzie czerpał maksimum satysfakcji przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm, współpracujemy z głównymi producentami oraz dystrybutorami sprzętu gastronomicznego w Polsce i Europie.

Firma Multi Gastro jest także bezpośrednim importerem wielu producentów urządzeń gastronomicznych z takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Niemcy, Dania, daje to gwarancje absolutnie najlepszej oferty cenowej połączonej z najwyższą jakością produktów.


Jesteśmy w stanie wyposażyć dowolny obiekt gastronomiczny na terenie całego kraju. W naszej firmie znajdziecie Państwo fachową pomoc w doborze sprzętu oraz najlepsze ceny na wszystkie produkty potrzebne do prowadzenia profesjonalnej gastronomii.

Wyposażenie gastronomii tylko z Multi Gastro!

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.